KucukBahcem'de dikim hazırlıkları - çimlendirme

KucukBahcem'de Dikim Hazırlıkları - Çimlendirme


Bu yazıdan önce şunlara da göz atmanızı tavsiye ederim--->
"Mazı ve Ateş Dikeni Çimlendirme"
ve bunu
"KüçükBahçem'de Dikim Hazırlıkları-Toprağı Hazırlama"


Çimlendirme işlemlerine başlamışken hızımı alamadım, malum yaz da yaklaşmakta, KucukBahcem’e dikmek üzere biraz domates, biber, patlıcan vs. çimlendireyim dedim. Tohumları viyollere ektikten sonra mini serama yerleştirdim. Isıtıcı ve ledli aydınlatmayı da zamanlayıcıya bağladım.

Pembe domates, cherry domates, saksı biberi, salatalık, yağlık kırmızıbiber, yer kirazı ve marul tohumlarından ektim biraz. Tohumları farklı zamanlarda ektiğim için kimisi topraktan çıktı kimisi daha bekliyor.
Sağlıcakla kalın...

0 yorum:

Benzer Yazılar

Sayfamdaki yazılar kaynak gösterilerek ve bu sayfanın adresi verilerek kullanılabilir.

Sayfamda bazı yazılarımda bahsetmiş olduğum yöntemler kendi öğrendiklerimi, denediklerimi paylaşmak amacıyla yazılmıştır. Yapılan denemelerin sonuçları da yine burada paylaşılmaktadır. Tarif edilenlerin yanlış/eksik uygulanması, yazı dizilerinin tamamının okunmaması, vb herhangi bir nedenden dolayı istenmeyen sonuçlar elde edilmesi, beklenen sonucun elde edilememesi ve/veya karşılaşılabilecek herhangi bir zarardan dolayı sorumlu tutulamayacağımı bilgilerinize sunarım.

Kaynak belirterek ya da belirtmeden kullandığım yazılarımdan dolayı herhangi bir rahatsızlık duyan, haksızlığa uğradığını düşünen beni haberdar ettiği zaman ilgili yazıyı yeniden gözden geçireceğimi, şikayetinde haklıysa yazıda gerekli düzeltmeyi ivedilikle yapacağımı taahhüt ederim.
-=(RaideR)=-