EUSIS 2011

Elektriklı Ulaşım Sistemleri Sempozyumu ve Sergisi 7-9 Nisan 2011

Elektrik Mühendisleri Odasının ilk iki günü Bursa'da üçüncü günü de Eskişehir'de gerçekleştirilmekte olan sempozyumundayım. Açılış konuşmaları yapılıyor. Eskişehır valisi, Eskişehir Sanayi Odası Başkanı, EMO Başkanı, başta Anadolu ve Osmangazi olmak üzere çeşitli üniversitelerden değerli hocalarımız, Tülomsaş Genel Müdürü, TCDD genel müdür yardımcıları ve daire başkanlaı buradalar. Gelişmelerle devam edeceğiz...

Bu e-posta, Turkcell BlackBerry ile gönderilmiştir.

Sempozyumdan sonra TÜLOMSAŞ'ın evsahipliğinde yemeğe gidilirken bahçesindeki Devrim otomobilinin önünden geçildi. Çoğu efsane otomobili ilk defa gören davetliler bol bol hatıra fotoğrafı çektirdiler.
Devrim Otomobili

0 yorum:

Benzer Yazılar

Sayfamdaki yazılar kaynak gösterilerek ve bu sayfanın adresi verilerek kullanılabilir.

Sayfamda bazı yazılarımda bahsetmiş olduğum yöntemler kendi öğrendiklerimi, denediklerimi paylaşmak amacıyla yazılmıştır. Yapılan denemelerin sonuçları da yine burada paylaşılmaktadır. Tarif edilenlerin yanlış/eksik uygulanması, yazı dizilerinin tamamının okunmaması, vb herhangi bir nedenden dolayı istenmeyen sonuçlar elde edilmesi, beklenen sonucun elde edilememesi ve/veya karşılaşılabilecek herhangi bir zarardan dolayı sorumlu tutulamayacağımı bilgilerinize sunarım.

Kaynak belirterek ya da belirtmeden kullandığım yazılarımdan dolayı herhangi bir rahatsızlık duyan, haksızlığa uğradığını düşünen beni haberdar ettiği zaman ilgili yazıyı yeniden gözden geçireceğimi, şikayetinde haklıysa yazıda gerekli düzeltmeyi ivedilikle yapacağımı taahhüt ederim.
-=(RaideR)=-