Çok yakında gezdiğim gördüğüm yerler de burada!

"Yediğin içtiğin senin olsun, sen gezdiğin gördüğün yerleri anlat" demişler ya eskiler; artık öyle değil. Çünkü zaten gitmeden de uydu fotoğrafları sayesinde gezebiliyorsun istediğin yeri. Google Earth'ü yapanlar, uyduları yapıp da yukarıya yollayanlardan Allah razı olsun, bence hepsi cennetlik...
Çok yakında gezdiğim gördüğüm yerleri de burada sizlerle paylaşmaya başlayacağım. Hem "ne yenir, nerede yenir" bilgilerini hem de "nerelere gidilir, nesi meşhurdur" konularını.

Aslında gezi sitelerinin yazarları kadar fazla birikimim yok, zaten onlarla aşık atmaya da niyetim yok. Ben kendi çapımda bazen eşimle interrail yapmak amacıyla bazen de iş icabı gittiğim yerleri yazmaya çalışacağım. Farklı bakış açısı ile gördüklerimi, diğer gezi sitelerinde yer almayan kendi tespitlerimi aktarmaya çalışacağım. Umarım bir beğenen olur.

Nereler mi var?

  • Mesela Kore ilk göz ağrım, ilk yurt dışım... 
  • Interrailde gittiğim Almanya, İtalya ve Yunanistan'dan bazı şehirler. 
  • Fransa, Romanya, Çek Cumhuriyeti'nin başkentlerinden gözlemler...

Eee bunlar hep yurtdışı diyorsanız tamam o zaman yerli malı da olacak. Azıcık sabır canım...

Siz şimdilik www.gezgordunyayi.net

SSS: Selam, Saygı, Sevgi...0 yorum:


Sayfamdaki yazılar kaynak gösterilerek ve bu sayfanın adresi verilerek kullanılabilir.

Sayfamda bazı yazılarımda bahsetmiş olduğum yöntemler kendi öğrendiklerimi, denediklerimi paylaşmak amacıyla yazılmıştır. Yapılan denemelerin sonuçları da yine burada paylaşılmaktadır. Tarif edilenlerin yanlış/eksik uygulanması, yazı dizilerinin tamamının okunmaması, vb herhangi bir nedenden dolayı istenmeyen sonuçlar elde edilmesi, beklenen sonucun elde edilememesi ve/veya karşılaşılabilecek herhangi bir zarardan dolayı sorumlu tutulamayacağımı bilgilerinize sunarım.

Kaynak belirterek ya da belirtmeden kullandığım yazılarımdan dolayı herhangi bir rahatsızlık duyan, haksızlığa uğradığını düşünen beni haberdar ettiği zaman ilgili yazıyı yeniden gözden geçireceğimi, şikayetinde haklıysa yazıda gerekli düzeltmeyi ivedilikle yapacağımı taahhüt ederim.
-=(RaideR)=-