Marmaray

UIC Kongresi bugün öğleden sonra marmaray tüneli gezisi ile devam ediyor. Burası tünelin Üsküdar girişi yerin yaklaşık 25 metre aşağısı. Türk olduğumuzu yine inkar etmedik. Yetkililerin tüm uyarılarına; tehlikeli ve yasak olmasına rağmen yine de "bize bir şey olmaz" diyerek baretsiz olarak indik inşaat sahasına. Yabancılardan bir kişi bile baretsiz girmedi, bu adamlar adam olmaz. Halbuki biz sıramızı ve baretimizi beklemeyerek işleri hızlandırdık; bir şeycik de olmadı...
Bu e-posta, Turkcell BlackBerry ile gönderilmiştir.

0 yorum:

Benzer Yazılar

Sayfamdaki yazılar kaynak gösterilerek ve bu sayfanın adresi verilerek kullanılabilir.

Sayfamda bazı yazılarımda bahsetmiş olduğum yöntemler kendi öğrendiklerimi, denediklerimi paylaşmak amacıyla yazılmıştır. Yapılan denemelerin sonuçları da yine burada paylaşılmaktadır. Tarif edilenlerin yanlış/eksik uygulanması, yazı dizilerinin tamamının okunmaması, vb herhangi bir nedenden dolayı istenmeyen sonuçlar elde edilmesi, beklenen sonucun elde edilememesi ve/veya karşılaşılabilecek herhangi bir zarardan dolayı sorumlu tutulamayacağımı bilgilerinize sunarım.

Kaynak belirterek ya da belirtmeden kullandığım yazılarımdan dolayı herhangi bir rahatsızlık duyan, haksızlığa uğradığını düşünen beni haberdar ettiği zaman ilgili yazıyı yeniden gözden geçireceğimi, şikayetinde haklıysa yazıda gerekli düzeltmeyi ivedilikle yapacağımı taahhüt ederim.
-=(RaideR)=-