Gelecek için bilişim semineri


Bugün de Anadolu üniversitesinde düzenlenmekte olan Gelecek İçin Bilişim Seminerındeyim. Şu anda ESO başkanı Savaş Bey açılış konuşmasını yapıyor. Diğer konuklar tübisad yön.kur.bşk. Turgut gürsoy ekonomist yayın yön. Talat yeşiloglu , microsoft gen.müd.yrd. Mehtap arasan ve bahçesehir ünv.öğr.görevlisi Doç.Dr.Deniz gökçe. Dinliyoruz.
.
.
.
Gayet keyifli bir sunu ile ekonomi dersi veriyor deniz hoca


Bu e-posta, Turkcell BlackBerry ile gönderilmiştir.

0 yorum:

Benzer Yazılar

Sayfamdaki yazılar kaynak gösterilerek ve bu sayfanın adresi verilerek kullanılabilir.

Sayfamda bazı yazılarımda bahsetmiş olduğum yöntemler kendi öğrendiklerimi, denediklerimi paylaşmak amacıyla yazılmıştır. Yapılan denemelerin sonuçları da yine burada paylaşılmaktadır. Tarif edilenlerin yanlış/eksik uygulanması, yazı dizilerinin tamamının okunmaması, vb herhangi bir nedenden dolayı istenmeyen sonuçlar elde edilmesi, beklenen sonucun elde edilememesi ve/veya karşılaşılabilecek herhangi bir zarardan dolayı sorumlu tutulamayacağımı bilgilerinize sunarım.

Kaynak belirterek ya da belirtmeden kullandığım yazılarımdan dolayı herhangi bir rahatsızlık duyan, haksızlığa uğradığını düşünen beni haberdar ettiği zaman ilgili yazıyı yeniden gözden geçireceğimi, şikayetinde haklıysa yazıda gerekli düzeltmeyi ivedilikle yapacağımı taahhüt ederim.
-=(RaideR)=-