Biri bana şaka yapıyor olmalı...


Alacakaranlık kuşağı gibi...

Birkaç sene önce eşimle yurtdışına giderken anlamsız bir şekilde aşırı yüksek yurtdışı çıkış har(a)cı ödemiştim. Yurda döndük, 3-5 gün sonra  harç bedeli neredeyse 3de 1ine düştü.

Geçen ay annemi Almanya'ya gönderdim yirmi günlüğüne. Bir sürü masraf yaptık yine; yok pasaport defter bedeli, yok yıllık harç, yok pul, vs. vs. akıl almaz har(a)çlar ödedim yine. Annem gitti geldi, şimdi de pasaport harcında indirim yapıldı. Bkz. http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/15084596.asp?gid=373 

Biri bana şaka yapıyor olmalı. Hala sabrediyorum; kamera nerede el sallayayım bari...

0 yorum:

Benzer Yazılar

Sayfamdaki yazılar kaynak gösterilerek ve bu sayfanın adresi verilerek kullanılabilir.

Sayfamda bazı yazılarımda bahsetmiş olduğum yöntemler kendi öğrendiklerimi, denediklerimi paylaşmak amacıyla yazılmıştır. Yapılan denemelerin sonuçları da yine burada paylaşılmaktadır. Tarif edilenlerin yanlış/eksik uygulanması, yazı dizilerinin tamamının okunmaması, vb herhangi bir nedenden dolayı istenmeyen sonuçlar elde edilmesi, beklenen sonucun elde edilememesi ve/veya karşılaşılabilecek herhangi bir zarardan dolayı sorumlu tutulamayacağımı bilgilerinize sunarım.

Kaynak belirterek ya da belirtmeden kullandığım yazılarımdan dolayı herhangi bir rahatsızlık duyan, haksızlığa uğradığını düşünen beni haberdar ettiği zaman ilgili yazıyı yeniden gözden geçireceğimi, şikayetinde haklıysa yazıda gerekli düzeltmeyi ivedilikle yapacağımı taahhüt ederim.
-=(RaideR)=-