OgulMonk 3 yaşına girdi...

Amcaları dayıları, teyzeleri halaları, abileri ablaları duyduk duymadık demeyin. Ogul Monk bugün 3 yaşına girdi.


Sakarya Nehri / Mayıslar 2010

Altınkum / Didim 2009
Bundan tam 3 yıl önce 17 Haziran 2007 Pazar günü, bir babalar gününün akşamında annesine "ben dünyaya gelmek istiyorum" demişti. 18 Haziran pazartesi günü saat 10:05'de de "ben geldim"i kendi dilinde "ıngaa" olarak söylemişti.

OgulMonk bugün tam 3 seneyi doldurdu bu dünyada. Allah'ımdan dilerim ki, OgulMonk ve yakında dünyaya gelecek olan kız kardeşi mutlu bir hayat sürerler. Ailesine, vatanına, milletine insanlığa hayırlı birer evlat olurlar...

Allah hiç bir ana babaya evlat acısı vermesin, Amin.

Esen kalın.

0 yorum:

Benzer Yazılar

Sayfamdaki yazılar kaynak gösterilerek ve bu sayfanın adresi verilerek kullanılabilir.

Sayfamda bazı yazılarımda bahsetmiş olduğum yöntemler kendi öğrendiklerimi, denediklerimi paylaşmak amacıyla yazılmıştır. Yapılan denemelerin sonuçları da yine burada paylaşılmaktadır. Tarif edilenlerin yanlış/eksik uygulanması, yazı dizilerinin tamamının okunmaması, vb herhangi bir nedenden dolayı istenmeyen sonuçlar elde edilmesi, beklenen sonucun elde edilememesi ve/veya karşılaşılabilecek herhangi bir zarardan dolayı sorumlu tutulamayacağımı bilgilerinize sunarım.

Kaynak belirterek ya da belirtmeden kullandığım yazılarımdan dolayı herhangi bir rahatsızlık duyan, haksızlığa uğradığını düşünen beni haberdar ettiği zaman ilgili yazıyı yeniden gözden geçireceğimi, şikayetinde haklıysa yazıda gerekli düzeltmeyi ivedilikle yapacağımı taahhüt ederim.
-=(RaideR)=-