Eurasia Rail Turkey 2011


Ankara Altınpark'da Eurasia Rail Turkey fuarı düzenlenmekte. 2 - 5 mart 2011 tarihleri arasında devam edecek. Çalışmakta olduğum firma demiryolları konusunda Türkiye'de önemli bir yere sahip. Bu nedenle biz de buradayız. Standımıza bekleriz. Şu anda blogumdan canlı yayındayız. Ulaştırma Bakanımız Sayın Binali Yıldırım açılış konuşması yapıyor tam şu anda. Öncesinde TCDD Genel Müdürü Sayın Süleyman Karaman bizlere Türkiye demiryolları hakkında genel bir bilgi vedi.

Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım konuşmasında, ''Kim gelirse gelsin demiryollarındaki bu kalkınma hamlesini, bu büyük projeyi durduramaz. Çünkü artık hızlı tren yol aldı, gidiyor. Eskişehir'i geçti, İstanbul'a, Konya'ya, Sivas'a doğru gidiyor, Erzincan'a, Kars'a doğru gidecek'',

''Demiryollarını ayağa kaldırmaya azmettik, karar verdik. Bu yoldan artık bizi kimse döndüremez. Kim gelirse gelsin demiryollarındaki bu kalkınma hamlesini, bu büyük projeyi durduramaz.” dedi.

Hazır bakanım da buradayken şu blogspot yasağını da sorsam mı acaba? Malum internet de ulaştırma bakanlığının kapsamında. Esen kalın.

Bu e-posta, Turkcell BlackBerry ile gönderilmiştir.

0 yorum:

Benzer Yazılar

Sayfamdaki yazılar kaynak gösterilerek ve bu sayfanın adresi verilerek kullanılabilir.

Sayfamda bazı yazılarımda bahsetmiş olduğum yöntemler kendi öğrendiklerimi, denediklerimi paylaşmak amacıyla yazılmıştır. Yapılan denemelerin sonuçları da yine burada paylaşılmaktadır. Tarif edilenlerin yanlış/eksik uygulanması, yazı dizilerinin tamamının okunmaması, vb herhangi bir nedenden dolayı istenmeyen sonuçlar elde edilmesi, beklenen sonucun elde edilememesi ve/veya karşılaşılabilecek herhangi bir zarardan dolayı sorumlu tutulamayacağımı bilgilerinize sunarım.

Kaynak belirterek ya da belirtmeden kullandığım yazılarımdan dolayı herhangi bir rahatsızlık duyan, haksızlığa uğradığını düşünen beni haberdar ettiği zaman ilgili yazıyı yeniden gözden geçireceğimi, şikayetinde haklıysa yazıda gerekli düzeltmeyi ivedilikle yapacağımı taahhüt ederim.
-=(RaideR)=-