AR-GE BİLGİ GÜNÜ I: FIRSATLAR VE DESTEKLER

15 Mayıs 2012 tarihinde, TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi'nde (MAM)  "AR-GE BİLGİ GÜNÜ I – FIRSATLAR VE DESTEKLER" isimli bir Bilgi Günü etkinliği gerçekleştirilmiştir. Etkinlikte KOBİ'ler için Ar-Ge için verilebilecek mali destek programları irdelenmiştir.

Sn. Dr. Suat GENÇ'in açılış konuşmasında verdiği bilgilerin ardından, Sn. Dr. Sibel SAİN ÖZDEMİR TÜBİTAK MAM Tanıtımını yansılar desteği ile yapmıştır.

Ardından "KOSGEB Destekleri" hakkında KOSGEB Teknoloji ve Yenilik Destek Dairesi Başkanı Sn. Ömer PAK değerli bilgiler aktarmıştır. Katılımcıların sorularına verilen yanıtlardan sonra bilgi günü etkinliği tamamlanmıştır.

Sn. Ömer PAK sunusunu gerçekleştirirken.
Etkinliğe dair ayrıntılı bilgilere ve kullanılan sunulara TÜBİTAK MAM'ın şu linkteki web sayfasından erişilebilir--> http://www.mam.gov.tr/


Esen kalın.0 yorum:

Benzer Yazılar

Sayfamdaki yazılar kaynak gösterilerek ve bu sayfanın adresi verilerek kullanılabilir.

Sayfamda bazı yazılarımda bahsetmiş olduğum yöntemler kendi öğrendiklerimi, denediklerimi paylaşmak amacıyla yazılmıştır. Yapılan denemelerin sonuçları da yine burada paylaşılmaktadır. Tarif edilenlerin yanlış/eksik uygulanması, yazı dizilerinin tamamının okunmaması, vb herhangi bir nedenden dolayı istenmeyen sonuçlar elde edilmesi, beklenen sonucun elde edilememesi ve/veya karşılaşılabilecek herhangi bir zarardan dolayı sorumlu tutulamayacağımı bilgilerinize sunarım.

Kaynak belirterek ya da belirtmeden kullandığım yazılarımdan dolayı herhangi bir rahatsızlık duyan, haksızlığa uğradığını düşünen beni haberdar ettiği zaman ilgili yazıyı yeniden gözden geçireceğimi, şikayetinde haklıysa yazıda gerekli düzeltmeyi ivedilikle yapacağımı taahhüt ederim.
-=(RaideR)=-