ISAF - International Security Automation Fire Exhibition 2011

ISAF - International Security Automation Fire Exhibition (Uluslararası Güvenlik Otomasyonu ve Yangın Söndürme Fuarı)

Güvenlik, Yangın ve RFID sektörlerinin Avrasya'nın merkezindeki en büyük fuarı olan ISAF, 22-25 Eylül 2011 tarihleri arasında 15. kez bir araya geliyor. İstanbul Dünya Ticaret Merkezi 'nde İstanbul Fuar Merkezi'nde, 9-10. salonlarda düzenleniyor.

Geniş bilgi için http://www.isaffuari.com/
0 yorum:

Benzer Yazılar

Sayfamdaki yazılar kaynak gösterilerek ve bu sayfanın adresi verilerek kullanılabilir.

Sayfamda bazı yazılarımda bahsetmiş olduğum yöntemler kendi öğrendiklerimi, denediklerimi paylaşmak amacıyla yazılmıştır. Yapılan denemelerin sonuçları da yine burada paylaşılmaktadır. Tarif edilenlerin yanlış/eksik uygulanması, yazı dizilerinin tamamının okunmaması, vb herhangi bir nedenden dolayı istenmeyen sonuçlar elde edilmesi, beklenen sonucun elde edilememesi ve/veya karşılaşılabilecek herhangi bir zarardan dolayı sorumlu tutulamayacağımı bilgilerinize sunarım.

Kaynak belirterek ya da belirtmeden kullandığım yazılarımdan dolayı herhangi bir rahatsızlık duyan, haksızlığa uğradığını düşünen beni haberdar ettiği zaman ilgili yazıyı yeniden gözden geçireceğimi, şikayetinde haklıysa yazıda gerekli düzeltmeyi ivedilikle yapacağımı taahhüt ederim.
-=(RaideR)=-