7. Çerceve ICT Alanı 8. Çağrı Bilgi Günü

7. Çerceve ICT Alanı 8. Çağrı Bilgi Günü İstanbul Sanayi Odası'nda Odakule Meclis Salonu'nda gerçekleştirilmekte. Konusmacılar: Cihan KIZILTAN / TÜBİTAK; Andrew Houghton / Deputy Head of Unit "Future Networks", EC; Jose Maria Cavanillas, R&D&I Director, ATOS Origin; Ebru Başak AKÖZ, ICT Alanı Uzmanı, TÜBİTAK; Ezgi BENER, ICT Alanı Ulusal İrtibat Noktası, TÜBİTAK. İSO ve elbette TÜBİTAK'a bu faydalı etkinligi düzenledikleri için teşekkür ederim.
Bu e-posta, Turkcell BlackBerry ile gönderilmiştir.

0 yorum:

Benzer Yazılar

Sayfamdaki yazılar kaynak gösterilerek ve bu sayfanın adresi verilerek kullanılabilir.

Sayfamda bazı yazılarımda bahsetmiş olduğum yöntemler kendi öğrendiklerimi, denediklerimi paylaşmak amacıyla yazılmıştır. Yapılan denemelerin sonuçları da yine burada paylaşılmaktadır. Tarif edilenlerin yanlış/eksik uygulanması, yazı dizilerinin tamamının okunmaması, vb herhangi bir nedenden dolayı istenmeyen sonuçlar elde edilmesi, beklenen sonucun elde edilememesi ve/veya karşılaşılabilecek herhangi bir zarardan dolayı sorumlu tutulamayacağımı bilgilerinize sunarım.

Kaynak belirterek ya da belirtmeden kullandığım yazılarımdan dolayı herhangi bir rahatsızlık duyan, haksızlığa uğradığını düşünen beni haberdar ettiği zaman ilgili yazıyı yeniden gözden geçireceğimi, şikayetinde haklıysa yazıda gerekli düzeltmeyi ivedilikle yapacağımı taahhüt ederim.
-=(RaideR)=-