Projelerde Tedarik ve Sözleşme Yönetimi

21 - 22 Temmuz 2011 Perşembe Cuma günleri, Ramada Ankara Hotel'de gerçekleştirilen "Projelerde Tedarik ve Sözleşme Yönetimi" eğitimine katıldım.


Eğitime FNSS, Meteksan Savunma ve Doğadan firmalarından da katılan arkadaşlar oldu. Bu sıcak yaz günlerinde mecazi anlamda sıcak, gerçek anlamda ise klima sayesinde serin bir ortamda iki gün süren güzel ve faydalı bir eğitim oldu.

Doğadan'dan katılan arkadaşın sponsorluğunda yudumladığımız Büyülü Bohça serisinden çayları ve otelin ikramı kuru pastalarını ders aralarında Ramada Hotel'in terasında Ankara manzarası eşliğinde tükettik.


Eğitim Makro Danışmanlık ve Eğitim adına Mehmet Şekip KARAHAN tarafından yönetildi.Eğitimin ana başlıkları şu şekilde gerçekleşti:
  • Sözleşme ve sözleşme yönetimi-temel tanımlar
  • Sözleşme yönetimi için yaşam döngüsü
  • Hizmet seviyesinde kalite
  • Risk yönetimi
  • İlişki yönetimi
  • Sözleşmede sürdürülebilirlik ve değişim yönetimi
  • Kontrat sürecinin sonlanması

.

0 yorum:

Benzer Yazılar

Sayfamdaki yazılar kaynak gösterilerek ve bu sayfanın adresi verilerek kullanılabilir.

Sayfamda bazı yazılarımda bahsetmiş olduğum yöntemler kendi öğrendiklerimi, denediklerimi paylaşmak amacıyla yazılmıştır. Yapılan denemelerin sonuçları da yine burada paylaşılmaktadır. Tarif edilenlerin yanlış/eksik uygulanması, yazı dizilerinin tamamının okunmaması, vb herhangi bir nedenden dolayı istenmeyen sonuçlar elde edilmesi, beklenen sonucun elde edilememesi ve/veya karşılaşılabilecek herhangi bir zarardan dolayı sorumlu tutulamayacağımı bilgilerinize sunarım.

Kaynak belirterek ya da belirtmeden kullandığım yazılarımdan dolayı herhangi bir rahatsızlık duyan, haksızlığa uğradığını düşünen beni haberdar ettiği zaman ilgili yazıyı yeniden gözden geçireceğimi, şikayetinde haklıysa yazıda gerekli düzeltmeyi ivedilikle yapacağımı taahhüt ederim.
-=(RaideR)=-