Lost final

Sabahın 5inde kalktık lostun finali için. Eee şimdi lost bitti; bu muydu yani? Tahminen kimseyi tatmin etmeyecek bu son. Tamam gerçekten de herkesi finalde güzel birleştirdiler fakat böyle mi bitecekti? Daha çok action daha çok yanıt beklerdim. Sağlık olsun. Sabah 3 yaşındaki oğlum da yanımdaydı izlerken. Lostu izlemeye başladığımda daha anasının karnında bile yoktu. Şimdi benim kucağımda; kardeşi de Anasının karnında yolda. Ya finali görmeden terki dünya eyleyenler; bir şey kaybetmediler bence. Ara bölümler çok daha keyifliydi... Artık flash forwarda devam... Esen kalın
Bu e-posta, Turkcell BlackBerry ile gönderilmiştir.

0 yorum:

Benzer Yazılar

Sayfamdaki yazılar kaynak gösterilerek ve bu sayfanın adresi verilerek kullanılabilir.

Sayfamda bazı yazılarımda bahsetmiş olduğum yöntemler kendi öğrendiklerimi, denediklerimi paylaşmak amacıyla yazılmıştır. Yapılan denemelerin sonuçları da yine burada paylaşılmaktadır. Tarif edilenlerin yanlış/eksik uygulanması, yazı dizilerinin tamamının okunmaması, vb herhangi bir nedenden dolayı istenmeyen sonuçlar elde edilmesi, beklenen sonucun elde edilememesi ve/veya karşılaşılabilecek herhangi bir zarardan dolayı sorumlu tutulamayacağımı bilgilerinize sunarım.

Kaynak belirterek ya da belirtmeden kullandığım yazılarımdan dolayı herhangi bir rahatsızlık duyan, haksızlığa uğradığını düşünen beni haberdar ettiği zaman ilgili yazıyı yeniden gözden geçireceğimi, şikayetinde haklıysa yazıda gerekli düzeltmeyi ivedilikle yapacağımı taahhüt ederim.
-=(RaideR)=-