Bilim teknoloji ve yenilik alanındaki gelişmeler

Bugün eskişehirde dede park otelde bilim teknoloji ve yenilik alanındaki gelişmeler konulu bir etkinlik düzenlenmekte. Büyükşehir Belediye başkanımız valimiz Anadolu ünv rektörü rektör yardımcıları eso başkanımız diğer eskişehirin yetkili ve nüfuzlu kişileri ile onur konuğu Tübitak başkanı Prof.Dr.nüket yetiş buradalar. Biz de firmamızın projeleri ile buradayız. Bu haberi herhalde ilk kez internete ben sunuyorum. Saygılarımla...
Bu e-posta, Turkcell BlackBerry ile gönderilmiştir.

0 yorum:

Benzer Yazılar

Sayfamdaki yazılar kaynak gösterilerek ve bu sayfanın adresi verilerek kullanılabilir.

Sayfamda bazı yazılarımda bahsetmiş olduğum yöntemler kendi öğrendiklerimi, denediklerimi paylaşmak amacıyla yazılmıştır. Yapılan denemelerin sonuçları da yine burada paylaşılmaktadır. Tarif edilenlerin yanlış/eksik uygulanması, yazı dizilerinin tamamının okunmaması, vb herhangi bir nedenden dolayı istenmeyen sonuçlar elde edilmesi, beklenen sonucun elde edilememesi ve/veya karşılaşılabilecek herhangi bir zarardan dolayı sorumlu tutulamayacağımı bilgilerinize sunarım.

Kaynak belirterek ya da belirtmeden kullandığım yazılarımdan dolayı herhangi bir rahatsızlık duyan, haksızlığa uğradığını düşünen beni haberdar ettiği zaman ilgili yazıyı yeniden gözden geçireceğimi, şikayetinde haklıysa yazıda gerekli düzeltmeyi ivedilikle yapacağımı taahhüt ederim.
-=(RaideR)=-