Biz artık 4 kişiyiz

Saat 11.30 itibari ile kızım PINAR dünyaya gelmiştir. Bu mutluluğumu siz değerli dostlarımla da paylaşmak istedim. Kızımı henüz ben bile görmüş değilim. Ayrıntılar ve fotoğraflar çok yakında burada...
Bu e-posta, Turkcell BlackBerry ile gönderilmiştir.

2 yorum:

Sevgili Monk Ailesi. Yeni üyenizin sağlıklı, ailesine ve ülkesine hayırlı olmasını diler, küçük kardeşimize aramıza hoşgeldin derim. Güle Güle büyütün.

Sevglerimle,
Özbil Tunçelli

Çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için. Saygılarımla...

Benzer Yazılar

Sayfamdaki yazılar kaynak gösterilerek ve bu sayfanın adresi verilerek kullanılabilir.

Sayfamda bazı yazılarımda bahsetmiş olduğum yöntemler kendi öğrendiklerimi, denediklerimi paylaşmak amacıyla yazılmıştır. Yapılan denemelerin sonuçları da yine burada paylaşılmaktadır. Tarif edilenlerin yanlış/eksik uygulanması, yazı dizilerinin tamamının okunmaması, vb herhangi bir nedenden dolayı istenmeyen sonuçlar elde edilmesi, beklenen sonucun elde edilememesi ve/veya karşılaşılabilecek herhangi bir zarardan dolayı sorumlu tutulamayacağımı bilgilerinize sunarım.

Kaynak belirterek ya da belirtmeden kullandığım yazılarımdan dolayı herhangi bir rahatsızlık duyan, haksızlığa uğradığını düşünen beni haberdar ettiği zaman ilgili yazıyı yeniden gözden geçireceğimi, şikayetinde haklıysa yazıda gerekli düzeltmeyi ivedilikle yapacağımı taahhüt ederim.
-=(RaideR)=-