Bilişim Zirvesi 2010

Bilişim Zirvesi'10 bu sene Lütfi Kırdar Sergi ve Kongre Sarayında düzenlenmekte. İki gün sürecek bu zirveye yurtdışından ve Türkiye'den çok sayıda konuşmacı gelmiş durumda. Sektörünün zirvesindeki firmaların ve kurumların üst düzey yöneticileri ile bazı bakanlarımız da panelist ve konuşmacı olarak burada bulunmakta. Lütfi kırdar'dan şimdilik bu kadar. Ayrıntılar daha sonra. Resmi site için www.bilisimzirvesi.com.tr adresine bakabilirsiniz.
Bu e-posta, Turkcell BlackBerry ile gönderilmiştir.

0 yorum:

Benzer Yazılar

Sayfamdaki yazılar kaynak gösterilerek ve bu sayfanın adresi verilerek kullanılabilir.

Sayfamda bazı yazılarımda bahsetmiş olduğum yöntemler kendi öğrendiklerimi, denediklerimi paylaşmak amacıyla yazılmıştır. Yapılan denemelerin sonuçları da yine burada paylaşılmaktadır. Tarif edilenlerin yanlış/eksik uygulanması, yazı dizilerinin tamamının okunmaması, vb herhangi bir nedenden dolayı istenmeyen sonuçlar elde edilmesi, beklenen sonucun elde edilememesi ve/veya karşılaşılabilecek herhangi bir zarardan dolayı sorumlu tutulamayacağımı bilgilerinize sunarım.

Kaynak belirterek ya da belirtmeden kullandığım yazılarımdan dolayı herhangi bir rahatsızlık duyan, haksızlığa uğradığını düşünen beni haberdar ettiği zaman ilgili yazıyı yeniden gözden geçireceğimi, şikayetinde haklıysa yazıda gerekli düzeltmeyi ivedilikle yapacağımı taahhüt ederim.
-=(RaideR)=-