Ulusal havacılık ve uzay konferansı 2010

Anadolu üniversitesinde düzenlenmekte olan Ulusal havacılık ve uzay konferansından bir sunuş. Dikkat çekici akademik çalışmalar ve sanayi uygulamaları da var. Fakat her zamanki gibi kullanıcı makamından, hedef kitleden hiçbir kimse yok. Ayrıca bu tür konferanslarda her zaman tanık olduğum sadece sunuş yapacaklardan ve onun alkışçılarından oluşan seyirci kitlesi durumu burada da mevcut. İlk sunuyu yapan şanslı! Kendi sunuşu biten genellikle kendinden sonraki sunuyu bile dinleme saygısını göstermeden hemen kaçıyor. İşte size Türkiye den bir akademik manzara...
Bu e-posta, Turkcell BlackBerry ile gönderilmiştir.

0 yorum:

Benzer Yazılar

Sayfamdaki yazılar kaynak gösterilerek ve bu sayfanın adresi verilerek kullanılabilir.

Sayfamda bazı yazılarımda bahsetmiş olduğum yöntemler kendi öğrendiklerimi, denediklerimi paylaşmak amacıyla yazılmıştır. Yapılan denemelerin sonuçları da yine burada paylaşılmaktadır. Tarif edilenlerin yanlış/eksik uygulanması, yazı dizilerinin tamamının okunmaması, vb herhangi bir nedenden dolayı istenmeyen sonuçlar elde edilmesi, beklenen sonucun elde edilememesi ve/veya karşılaşılabilecek herhangi bir zarardan dolayı sorumlu tutulamayacağımı bilgilerinize sunarım.

Kaynak belirterek ya da belirtmeden kullandığım yazılarımdan dolayı herhangi bir rahatsızlık duyan, haksızlığa uğradığını düşünen beni haberdar ettiği zaman ilgili yazıyı yeniden gözden geçireceğimi, şikayetinde haklıysa yazıda gerekli düzeltmeyi ivedilikle yapacağımı taahhüt ederim.
-=(RaideR)=-