Oradaydım: XI. TEKNOLOJI ÖDÜLLERİ VE KONGRESI

XI. Teknoloji Ödülleri ve Kongresi CVK Park Bosphorus Hotel de devam ediyor.  Çalışmakta olduğum firma bir kez daha finalist. Daha önce büyük ödülü almışlığımız da var. Bu sefer de ya nasip...

Ödül töreni öncesi "Yaşamı Kolaylaştıran Teknolojiler" başlıklı panelde birbirinden değerli konuşmacıların tecrübelerini dinliyoruz. 

Panelistler:Emin Çapa-CNN Türk Ekonomi Müdürü,
Cem Kaprol-Kaprol AS. ,
Zafer Kalaycıoğlu-Türk Telekom Basketbol Koçu, 
Şahin Michael Derun- Animasyon Film Yönetmeni, 
Prof. Dr.  Sevil Atasoy - Adli Tıp Eski Başkanı, 
Elif Bilgin - Koç Lisesi Öğrencisi Google Bilim Fuarı Birincisi.
Devamı geliyor...

Bu sefer sadece finalist olarak plaket aldık; hep büyük ödülü alacak değiliz ya...
Tüm katılımcıları, ödül alanları naçizane samimi duygularla tebrik ederim.

Ö.Y.

0 yorum:

Benzer Yazılar

Sayfamdaki yazılar kaynak gösterilerek ve bu sayfanın adresi verilerek kullanılabilir.

Sayfamda bazı yazılarımda bahsetmiş olduğum yöntemler kendi öğrendiklerimi, denediklerimi paylaşmak amacıyla yazılmıştır. Yapılan denemelerin sonuçları da yine burada paylaşılmaktadır. Tarif edilenlerin yanlış/eksik uygulanması, yazı dizilerinin tamamının okunmaması, vb herhangi bir nedenden dolayı istenmeyen sonuçlar elde edilmesi, beklenen sonucun elde edilememesi ve/veya karşılaşılabilecek herhangi bir zarardan dolayı sorumlu tutulamayacağımı bilgilerinize sunarım.

Kaynak belirterek ya da belirtmeden kullandığım yazılarımdan dolayı herhangi bir rahatsızlık duyan, haksızlığa uğradığını düşünen beni haberdar ettiği zaman ilgili yazıyı yeniden gözden geçireceğimi, şikayetinde haklıysa yazıda gerekli düzeltmeyi ivedilikle yapacağımı taahhüt ederim.
-=(RaideR)=-