ArGe, Yenilik ve Teknoloji Politikaları Forumu

Blogumun siz değerli takipçileri bugün (27 Ocak 2011 Perşembe) ArGe, Yenilik ve Teknoloji Politikaları Forumu için Ankara'dayız. ODTÜ KOSGEB Konferans Salonunda 3 gün boyunca devam edecek bu etkinlik. TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası Ankara Şubesi ve ODTÜ TEKPOL Bilim ve Teknoloji Politikaları Araştırma Merkezi birlikte düzenliyor. Etkinliğin programı EMO nun sayfasından ya da www.aytep.org adresinden edinilebilir. Yine İnternette ilk defa, canlı yayınla bu sayfadan aldınız bu haberi. Selam ve saygılarımla.
Bu e-posta, Turkcell BlackBerry ile gönderilmiştir.

0 yorum:

Benzer Yazılar

Sayfamdaki yazılar kaynak gösterilerek ve bu sayfanın adresi verilerek kullanılabilir.

Sayfamda bazı yazılarımda bahsetmiş olduğum yöntemler kendi öğrendiklerimi, denediklerimi paylaşmak amacıyla yazılmıştır. Yapılan denemelerin sonuçları da yine burada paylaşılmaktadır. Tarif edilenlerin yanlış/eksik uygulanması, yazı dizilerinin tamamının okunmaması, vb herhangi bir nedenden dolayı istenmeyen sonuçlar elde edilmesi, beklenen sonucun elde edilememesi ve/veya karşılaşılabilecek herhangi bir zarardan dolayı sorumlu tutulamayacağımı bilgilerinize sunarım.

Kaynak belirterek ya da belirtmeden kullandığım yazılarımdan dolayı herhangi bir rahatsızlık duyan, haksızlığa uğradığını düşünen beni haberdar ettiği zaman ilgili yazıyı yeniden gözden geçireceğimi, şikayetinde haklıysa yazıda gerekli düzeltmeyi ivedilikle yapacağımı taahhüt ederim.
-=(RaideR)=-