Ar-Ge Destekleri Bilgi Günü IV (Fırsatlar ve Ar-Ge Destekleri)
Yine yol göründü bize düştük yollara ve geldik Gebze'ye. Tubitak MAM'dayım bugün. Güzel bir bilgilendirme toplantısı düzenlemiş Tubitak. Geçen sene de katılmıştım aynı toplantıya. Fakat bu sene hem katılım daha fazla hem de katılımcılar daha ilgili. Sorular daha bilinçli ve nokta vuruşlu. Demek ki artık firmalar, araştırmacılar bu destekleri daha yakından takip ediyor. Teşvikler konusunda güncel bilgileri almaya devam ediyoruz. Gebze'den selamlar sevgiler. Sağlıcakla kalınız.


Bu e-posta, Turkcell BlackBerry ile gönderilmiştir.

0 yorum:

Benzer Yazılar

Sayfamdaki yazılar kaynak gösterilerek ve bu sayfanın adresi verilerek kullanılabilir.

Sayfamda bazı yazılarımda bahsetmiş olduğum yöntemler kendi öğrendiklerimi, denediklerimi paylaşmak amacıyla yazılmıştır. Yapılan denemelerin sonuçları da yine burada paylaşılmaktadır. Tarif edilenlerin yanlış/eksik uygulanması, yazı dizilerinin tamamının okunmaması, vb herhangi bir nedenden dolayı istenmeyen sonuçlar elde edilmesi, beklenen sonucun elde edilememesi ve/veya karşılaşılabilecek herhangi bir zarardan dolayı sorumlu tutulamayacağımı bilgilerinize sunarım.

Kaynak belirterek ya da belirtmeden kullandığım yazılarımdan dolayı herhangi bir rahatsızlık duyan, haksızlığa uğradığını düşünen beni haberdar ettiği zaman ilgili yazıyı yeniden gözden geçireceğimi, şikayetinde haklıysa yazıda gerekli düzeltmeyi ivedilikle yapacağımı taahhüt ederim.
-=(RaideR)=-