ESİNKAP

Şu anda anemon otelde düzenlenmekte olan ESİNKAP etkinliğindeyim. Çok değerli konuşmacılar ve katılımcılar var bu 2.si düzenlenen etkinlikte. Özellikle ana tema olan inovasyon yani yenileşim üzerine bilgiler verilmekte konuşmalar ve fikir alışverişi yapılmakta. Busene toplam 107 proje pazara çıkacak geçen sene 70 civarındaydı. Gelişmeler için takipte kalın. Selamlarımla
Bu e-posta, Turkcell BlackBerry ile gönderilmiştir.

0 yorum:

Benzer Yazılar

Sayfamdaki yazılar kaynak gösterilerek ve bu sayfanın adresi verilerek kullanılabilir.

Sayfamda bazı yazılarımda bahsetmiş olduğum yöntemler kendi öğrendiklerimi, denediklerimi paylaşmak amacıyla yazılmıştır. Yapılan denemelerin sonuçları da yine burada paylaşılmaktadır. Tarif edilenlerin yanlış/eksik uygulanması, yazı dizilerinin tamamının okunmaması, vb herhangi bir nedenden dolayı istenmeyen sonuçlar elde edilmesi, beklenen sonucun elde edilememesi ve/veya karşılaşılabilecek herhangi bir zarardan dolayı sorumlu tutulamayacağımı bilgilerinize sunarım.

Kaynak belirterek ya da belirtmeden kullandığım yazılarımdan dolayı herhangi bir rahatsızlık duyan, haksızlığa uğradığını düşünen beni haberdar ettiği zaman ilgili yazıyı yeniden gözden geçireceğimi, şikayetinde haklıysa yazıda gerekli düzeltmeyi ivedilikle yapacağımı taahhüt ederim.
-=(RaideR)=-